Meer artikelen
IEmergenies Care, hulp-organisatie in Moncarapacho, Algarve, Portugal

IEmergenies Care, hulp-organisatie in Moncarapacho, Algarve, Portugal

Sinds mei 2021 zijn wij als toekomstig Boutique Guesthouse-Moncarapacho aangesloten bij het bedrijf iMergencies Care, hulporganisatie voor extra zekerheid en veiligheid. Zij zorgen ervoor dat buitenlanders die de Portugese taal niet goed machtig zijn snel en adequaat worden geholpen in (vaak) hun eigen moedertaal. Dus in plaats van het landelijk alarmnummer 112, kunnen de aangesloten klanten zoals wij, het lokale nummer van iMergencies bellen.

iMergencies is zo'n 10 jaar geleden opgericht door een Nederlander en een Portugees. Hun kantoor zit hier in ons dorpje Moncarapacho en is 24/7 te bereiken in geval van nood. Onze (medische) gegevens zijn bij hen en zijn ze precies op de hoogte waar wij wonen.

Foto: ons oude Portugese huisje

Zij werken samen met lokale en regionale hulpverleningsinstanties zoals politie, brandweer en ambulance. Daarnaast gebruikt iMergencies een geavanceerd proces om de exacte route naar onze woning te verkrijgen en geven dit direct door aan de gewaarschuwde hulpdienst. Het is hier namelijk zo dat straatnamen en huisnummers heel slecht te vinden zijn zonder de juiste GPS-coördinaten.

Ook onze gasten kunnen van deze service gebruik maken!
Voor deze dienstverlening iMergencies Tourist Care zijn we extra verzekerd. Via een aparte gasten code verlenen zij ook hulp aan de toekomstige gasten van Boutique Guesthouse-Moncarapacho die in problemen zijn geraakt door ziekte of een ongeval.

In de verhuur accommodatie vind je een speciale (gasten) code en het directe nummer van IMergencies. Zij weten dan meteen waar je je bevindt.

Ook is het mogelijk een persoonlijke melder via ons aan te vragen. Ben je bijvoorbeeld op het strand en word je onwel dan weten zij meteen waar je je bevindt! Lees meer op hun eigen website IMergencies.

Kortingsaanbieding
Al op de hoogte van onze kortingsaanbieding tot wel 45% op een verblijf in een van onze twee toekomstige luxe accommodaties? Lees meer over deze voorpret-korting aanbieding.

Foto: ons dorppleintje in Moncarapacho


Dit is onze eigen website met de scherpste prijs. Klik hier voor onze accommodaties of stel ons persoonlijk een vraag. Of lees verder met , of ga naar het overzicht van alle artikelen.

Gepubliceerd 20-02-2023 / Copyright © Guesthouse-Moncarapacho